Leden 2013

Nový rok 2013

17. ledna 2013 v 11:05 | Mi-shell-inka |  Můj život
Ahoj, po X měsících jsem se dostala k tomu, že zas mám čas na něco jiného, než jen jít do práce a domu.
Jsem na nemocenské, tak si to užívám, týden volna jen tak mít nebudu, takže jsem za to možná i ráda.
Jinak abych shrnula co se vůbec děje v mém životě? No po maturitě jsem si našla po půl roce konečně práci, ale není to žádná výhra, je to hodně o psychice, každý den poslouchat po telefonu naštvané zákazníky, kteří mají o 5 korun na faktuře víc naúčtovanejch :D ale co, já doufám, že se stane zázrak a já postoupím někam výš. Ale to by byl fakt zázrak.
Jinak co se dál stalo je to, že po 20 letech svého snu a přání jsem si pořídila štěně. Celý život jsem si ho přála a teď, když ho mám, tak jsem si konečně něco "vydupala", ale ono to zas neni tak úžasný, jak bych chtěla. První den co jsem si ho přivezla jsem byla K.O. Neuměl poslouchat, všude čůral a hlavně ten zmetek je typickej tím, že všechno co vidí, tak to kouše. Ať je to ruka, stůl a nebo plyšák, všechno musí okousat :D
Tak jsem si sice splnila přání, ale došlo na slova všech ostatních, co mi řikali, že ten pes nebude nic lehkého, že s ním budu muset furt chodit ven a že tu bude sám až budem v práci a ono to tak fakt je. :D Dojela jsem na to, ale teď když ho vidím, tu malou roztomilou kouličku chlupů, která se ke mě tulí, tak bych ho už nikomu nedala.
A hlavně když už mám čas tu něco udělat, tak pohledám nějaký nový vzhled stránky, tendle je docela nudný, zatííím
Vaše Mish