Vtipy o blondýnkách

14. srpna 2008 v 13:51 | Mi-shell-inka |  Vtipy
Plavčík vytáhne poloutopenou blondýnku a když procitne spustí na ni Huso pitomá proč lezete do bazénu když neumíte plavat?! Ale já měla na nohou lodičky ," brání se neplavkyně.
K blondýnce v autobusu přistoupí revizor a žádá ji: "Mohla byste mi ukázat lístek, slečno?" "Samozřejmě, pane," ochotně řekne blondýna. "Ale musím říct, že vás strašně lituju. Každou chvíli může přijít revizor a vy ani nevíte, jak vypadá lístek!"
Potkají se dvě nejlepší kamarádky, blondýnky: "Ahoj Petro, kam jdeš?" "Do bazénu." "Do bazénu? Já myslela, že neumíš plavat." "To sice neumím, ale koupila jsem si na to plavací čepici!"
Proč blondýnka kličkuje v dešti s pusou dokořán otevřenou k nebi? Slyšela, že nejzdravější k pití je přírodní voda.
Blondýnka a její přítel - trojskokan opouštějí po tréninku atletický stadion a sportovec si po nepříliš uspokojivém výkonu stěžuje: "To je strašné, vycházím ze cviku!" Blondýna se na něj udiveně podívá: "To je divné, já se tě celou dobu držím za ruku a vycházím ze dveří..."
Blondýnka si v obchodě koupí pastu a druhý den ji jde reklamovat. "Když jsem si čistila zuby, slepila se mi při tom pusa!" stěžuje si. Prodavačka na ni chvíli zírá a pak řekne: "Až si příště budete chtít čistit zuby, tak si rozhodně kupte jinou pastu než lepicí!"
Jak poznáte přebarvenou blondýnku? Vlasy jí ještě smrdí Balakrylem.
Blondýnka se rozčíleně ptá zřízence v zoo: "Jaktože tu nemáte žádné želvy?" Zaměstnanec zahrady se pousměje: "To bude asi tím, slečinko, že jste v pavilonu šelem."
Blondýnka se podivila na veřejných záchodcích: "Óóch, tady je ale mužů. To sem nechodí žádné ženy?" "Nechodí," vrtí hlavou uklízečka. "Jste totiž na pánských!"
Slyšeli už jste o té blondýnce, co s sebou nosí do francouzské restaurace pas?
Dívá se bruneta s blondýnou na zprávy v pět hodin. Sebevrah chce ukončit svůj život skokem z mostu.
"Vsaď se o stovku, že skočí!" - řekne bruneta.
Tak se vsadí. Kdyř bruneta vyhraje, blondýna jí dává peníze, ale bruneta se brání:
"Hele, to já nemůžu vzít, víš, já se ti přiznám - viděla jsem zprávy ve čtyři..."
"Já je viděla taky, ale nikdy bych nevěřila, že to udělá zase!!
Umíte vystupňovat slovo blbý?

1.Blbý
2.blbější
3.nejblbější
4.policajt
5. blondýnka
Co,uděláte když po vás blondýna hodí granát?? Odjistíte ho a hodíte ho zpátky.
Tři blondýnky ztroskotaly na ostrově,v tu se oběví kouzelná víla a říká: Každé z vás splním 1. přání. 1.si přála,aby byla chytrá stala se z ní bruneta a odplavala.2. si přála aby byla ještě chytřejší, stala se z ní hnědovláska postavila si vor a odplula a ta 3. si přála aby byla ta nejchytřejší stal se z ní chlap a odešel po mostě.
Víte, proč dal Bůh blondýnkám o 2 % vyšší IQ než koním? Aby při přehlídkách nesraly na ulici!
Má to IQ 20. Co je to?
20 blondýnek!
Má to IQ 25. Co je to?
20 blondýnek a jeden pes!
V lednu na nádraží stojí blondýna a bruneta.Blondýna říká mrznou mi ruce brunetka na to:Tak si je dej do kapsy.Blondýna:To nemůžu tam už mám rukavice!!!
Jede blondýnka po silnici a narazí do stromu.Potom vyleze z auta,obejme strom a říká:,,Strome,stromečku, promiň,promiň,ale já jsem troubila!!!"
Letící atom v hlavě blondýnky,se srazí s mozkem a omlouvá se:Promiň já tě neviděl.
Blondýnka a bruneta jedou ve výtahu a ten se najednou v mezipatře zasekne.Blondýna začne křičet:"pomooooooooooc".A bruneta jí na to řekne:"prosim ťe musíme zařvat spolu!".A blondýna:spoooooooooooooluuuuuu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama